סוף מבצע

מבצע ‘חודש בחינם’ לקהל העוקבים שלנו ב-  הסתיים!

המבצע הוגבל ל-250 משתמשים בלבד בשלב זה, נעדכן בפייסבוק במידה ויפתח בשנית.

בהצלחה לכל המצטרפים!

שירות המידע של HotStocks דואג לעדכן על כל התרחשות רלוונטית לשוק ההון הישראלי. השירות מבוצע על פלטפורמת ה-Whatsapp, המאפשרת עדכון מיידי, שוטף, ונוח לכל מכשיר.

צוות  Hotstocks עוקב באופן מקיף אחר גורמים רבים הכוללים חברות, תקשורת, מנהלים בכירים ויועצים על מנת לספק עדכון אמין, ולפני כולם.

לשירות כיום מנויים מאות לקוחות, ביניהם: מנהלי השקעות, ברוקראז’ים, אנליסטים, קרנות גידור, דסקים של בנקים, יועצים, מנכ”לים של חברות ציבוריות, משקיעים פרטיים, ורבים נוספים.

HOTStocks בתקשורת

מניית טבע עולה ב-4.5% לאחר שתוצאותיה הכספיות לרבעיון הרביעי של 2016 דלפו והפתיעו לטובה את שוק ההון. על הדליפת הדו”ח דיווח תומר קורנפלד מאתר Hotstocks.

המידע דלף כחצי שעה עד שעה לפני המועד ופורסם בשירות המידע של אתר hotstocks, מה שחייב את החברה לפרסם את הדוחות מוקדם מהמתוכנן.

מידע ראשוני על דליפת הדו”חות התקבל משירות ‘הוט סטוקס’

דוחות טבע דלפו בארה”ב, ופורסמו בשירות המידע של אתר hotstocks, כחצי שעה לפני שעת הפרסום המתוכננת

שירות המידע של HotStocks החל במחצית השנייה של שנת 2014 כמעגל חברים מצומצם המקושר בהודעות SMS בלבד. במעגל זה הופצו הודעות בנושא דיווחי בורסה, בדגש על מידע חשוב שעדיין לא פורסם לכלל השוק, או שחמק מדיווחי התקשורת.

ככל שעבר הזמן, והפוטנציאל של המעגל הקרוב למוקדי מידע חשובים הובהר, הוגדלה רשימת התפוצה. יחד עם זאת, הוגדל מעגל המקורות של השירות, וכיום הוא מספק מידע כולל בכל תחומי שוק ההון בישראל.

ביוני 2015, שירות המידע הפך למסחרי. ההודעות שהיו מבוססות SMS הפכו לתשדורת Broadcast על תשתית אפליקציית ה-Whatsapp. ההבנה שלנו אומרת שלקוחות מעוניינים לקבל ערך מוסף על מה שקורה בשוק בזמן אמת. אם אותם סוחרים לוקחים על עצמם טרייד אחד טוב שבו הם מרוויחים – הם יכולים בתוך שעה של עבודה להחזיר לעצמם השקעה בשירות למשך שנה.

בניגוד לשירותי איתותים אחרים, אצלנו אין המלצות קנייה ואין המלצות מכירה. אנחנו לא מאמינים בניתוח טכני ולכן אצלנו אין תמיכות ואין התנגדויות. אנחנו לא מציגים אצלנו תשואות ואין הבטחות לרווחים.

בשירות – אנו בוחנים כל הזמן את המסחר ומנסים להעריך מהם ההשלכות של אירועים חיצוניים והשפעתם על מניות בשוק. אנו מספקים מידע על אנליזות מעניינות שיוצאות לשוק, על הפצות אשר מתרחשות בשוק ההון בזמן אמת.

המטרה – שמנויי השירות ייחשפו למידע הרלוונטי לפני כלי התקשורת הבולטים. עד כה זה עובד בהצלחה רבה. המגוון הרחב של האנשים המנויים לשירות מעולם התוכן של שוק ההון מסייע לנו לחבר את החוטים של מה שמתרחש מאחורי הקלעים ולספק למשקיעים מידע מקצועי, אמין ובזמן אמת.

כיום (פברואר 2017) מונה השירות מאות לקוחות. בין לקוחותינו נמצאים גופים מוסדיים, אנליסטים, מנהלי השקעות, חתמים, אנשי יחסי ציבור וקשרי משקיעים, מנהלי חברות ציבוריות, מנהלי קרנות גידור, שחקני נוסטרו, יזמים וכמובן גם משקיעים פרטיים. האינטגרציה של המידע בין ריבוי השחקנים – היא זו שמאפשרת לנו להגיע למידע החם ביותר המתרחש בשוק – ולספק אותו לכל המנויים שלנו במקביל.

* השירות המוצע הינו שירות מתן מידע בזמן אמת בלבד, אין במידע המלצה כלשהי לביצוע פעולות בשוק ההון.